Tutvustus | Tehniline info | Lae alla

Leica PowerGrade 3D säästab masina tööiga, muudab selle produktiivsemaks ja annab võimaluse planeeritavat materjali kasutada mõistlikumalt.

Täiesti automaatne juhtimissüsteem

Leica PowerGrade 3D viib teid täiesti uuele tasemele pinnase töödes. Te ei ole enam kunagi sõltuv geodeetidest, kes käivad Teile kõrguseid ette märkimas. Tänu 3D süsteemile saate täiesti iseseisvalt töötada vastavalt siis kas GPS/GNSS vastuõtjaga või robot tahhümeetriga.

Kasutades 3D süsteeme säästate materjali, masinat, ja see võimaldab Teie kliendile parema lõpp viimistluse.

Eelised

 • Tootlikuse kasv
 1. Masinat saab ära kasutada maksimaalselt, ei ole vaja oodata geodeeti kes annaks mõõdud mille järgi maapind õigesse mõõtu lükata.
 2. Investering hakkab ennast tagasi teenima esimesest päevast, kui seade on soetatud, sest materjal lükatakse õigele kõrgusele ja õigesse kohta ühe korraga, mitte ei lihvita ühe koha peal mitu korda. Tänu millele säästetakse kütust, masina hooldus välbad pikenevad ja masin kulub vähem.
 • Universaalsus
 1. Unikaalne “Snap-on & Snap-off” süsteem, mis lubab ühe tähtsaima süsteemi osa milleks on arvuti, lihtsalt masinast eemaldada ilma et peaks lahtiühendama juhtmeid.
 2. Kõik ühes arvutis! Saate valida kas töötate laseriga, ultraheli anduriga, GPS’i või tahhümeetri abil
 3. Võite soetada kohe täieliku 3D paketi või ainult 2D olemasolu koos 3D valmidusega ja rentida vajaminevaid lisaseadmeid.
 • Kulude vähenemine
 1. Töö saab kiiremini tehtud.
 2. Masin kulub vähem.
 3. Hoiate kokku kütuse pealt.
 4. Operaator on iseseisvam ja kiirem.