Täiustatud 3D ekskavaatori juhtimislahendus

Tutvustus | Tehniline info | Lae alla

Seadme iXE3 juhtimislahendus juhendab operaatorit võrdlusmudelite ja GNSS-i abil 3D-s. Teie juhtpaneelil kuvatakse kabiini projektiteave ja reaalajas CUT / FILL indikaatorid mis võimaldavad teil viitekujundusele kiiresti reageerida. Lahendus tagab töökindluse ja tööviljakuse suurendamisel rohkem tööaega ja juhi rahulolu. Töötada saab paljude tööstusstandardsete andmevormingute (sh LandXML, DXF, GEO, KOF, L3D, LMD, LIN, MBS ja TRM) abil, mis pakub kliendile mitmesuguseid rakendusi ja töövooge. Juht saab kasutada funktsiooni Create Model lihtsate ja keerukate mudelite loomiseks ilma kabiinist lahkumata ja ilma inseneri abita.

Ükskõigile

Üks platvorm kõigile masinatele millel on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides. Kaablivaba paneel võimaldab operaatoril hõlpsalt vahetada paneeli ühest masinast teise. Operaator keerab lihtsalt võtit ja saab tööga edasi. Interaktsioonid toetavad praeguse ülesande töövoogu ja puhas liides hõlbustab vajalike funktsioonide leidmist, kasutades kiireks navigeerimiseks ikoone. Viisardite ja abifunktsioonidega hõlbustustehnoloogia aitab teil masinat juhtida ning teha rohkem tööd kõrgema kvaliteediga ja vähem tõrkeid.

Suurendage oma tööaega

Tõhus menüüstruktuur on häälestatud kõigi projektifailide hõlpsaks haldamiseks. Suurendage tööaega kasutajaliidese tõttu, mis annab operaatorile kiire juurdepääsu töövoo jaoks vajalike funktsioonide valimiseks. Liides hoiab operaatorit käituskuval ja sihib tema tähelepanu käsikäes olevale tööle. Valige täisekraan või tükeldatud kuva, et juhatada teid kõige tõhusamale vaatele, mis aitab teil tööd teha.

Andmete sujuv ühiskasutus

IXE3 lahendused võimaldavad jagada logipunkte arvutite vahel projekti edenemise jälgimiseks ja järeltegevuseks. Mudeliandmete loomine on samuti hasti sutatav ning sujuv failide sutus MC1 tarkvara, iCON 3D-tarkvara ja iCON saidiprojektide vahel.

Jõudke uute tootlikkuse tasemeteni

Leica Geosystems pakub mitmeid tööriistu, mis suurendavad teie ekskavaatori tootlikkust, automatiseerides elutähtsaid funktsioone. IXE CoPilot automatiseerib kallutatava rootori tööorgani kallutuse ja pöörlemise funktsiooni, samas kui tööriista tuvastusfunktsioon tagab, et masina juhtpuldis valitakse automaatselt õige kopp. Lihtsustada ekskavaatori kasutamist, vähendada juhi väsimust ja vältida kulukaid vigu.