Tutvustus | Tehniline info | Lae alla

Ainulaadne ning paindliku rakendusalaga lahendus Leica PowerGrade viib ehitustööde teostamisprotsessi enneolematule tasandile. Süsteem tõstab pinnasetööde protsessi produktiivsust ning tulemuslikkust, olles samas ülimalt paindliku rakendusalaga ning võimaldades pidevaid parendusi tarkvara seadistamise näol.

Leica PowerGrade aitab märkimisväärselt tõsta masina rakendamise produktiivsust ning optimeerida materjali kasutamist, olgu siis tegemist mis tahes teeehitus-, mulla- või pinnasetöödega. Süsteemi on võimalik integreerida mitmeid erinevaid andureid, mis hõlbustavad tööde kulgu. Süsteem ise on lihtsalt kasutatav tänu riistvarale, mida saab kasutada erinevatel tööpostidel, ning tarkvarale, mis on loogilise ülesehitusega, muutes seadmega
manipuleerimise väga kasutajasõbralikuks.

Leica PowerGrade-süsteemi geniaalsus seisneb selle ainulaadses PowerSnap kontseptsioonis – ühine ekraani hoidik võimaldab vahetada juhtpulte lihtsalt ning kiirelt. Tööga alustamiseks piisab vaid juhtpuldi paigutamisest hoidiku pesasse ning asuge aga tööle.

3Dhöövel

Leica PowerGrade 2d teeb höövlist roboti!

Ehitustööde teostamisprotsess muutub kiiremaks ja lihtsamaks. Märkimisväärselt tõuseb masina rakendamise produktiivsus