Tutvustus | Tehniline info | Lae alla

Leica PowerDigger 3D on üks maailma populaarseim, paindlikum ja kasutajasõbralikum ekskavaatori 3D süsteem.

Leica PowerDigger 3D’ga töö tegemine on lihtne nagu video mäng. Kopa kuju ja tööorgani asukoht on alati näha ektaanilt, mis liigub vastavalt ekskavaatori asukohale objekti suhtes. Seade on ideaalne veealusteks töödeks! Selle asemel, et objektil oodata geodeete, kes annavad kõrgused kaeve sügavuste kohta on Teil juba töö tehtud!

Süsteemi eelised:

  • Suurendab tootlikust – Tänu 3D seadmele jääb ära pidev kalde ja sügavuse kontrollimine. Süsteem tagab Teile alati täpse kaevesügavuse vastavalt projektile ja näitab reaal ajas vajalikku informatsiooni.
  • Suurem täpsus – Graafilise 3D juhtimise abil saab masina operaator paremini objektist aru, tänu millele tehakse töö kiiremini ja täpsemalt ilma valesti kaevamisteta. Tänu süsteemile on töölised objektil iseseisvamad ja targemad, objekti juhtidel jääb rohkem aega teiste probleemidega tegelemiseks.
  • Paindlik – Võite võtta ükskõik kui keerulise objekti töösse, sest tänu 3D süsteemile oskate selle lihtsa vaevaga teostada! Tänu seadmele ei ole isegi pimekaevamised enam probleemiks, saate kaevata vee all ette nähtud sügavusel, sest kopa asukoht ja sügavus on ekraanil näha. Seadet on võimalik kiirelt tõsta teistele masinatele Teie masinapargis!
  • Vähendab kulutusi – Tänu vähenevate kaeve mõõtude kontrollimisele, töötab masin päevas rohkem ja ei seisa tulutult. Töö efektiivus viiakse maksimumini. Iga üle kaeve ilma 3D süsteemita maksab raha! Ülekaevatud osa tuleb täita uuesti puhta materjaliga, mis tähendab topelt tööd autodele, ekskavaatorile ja topelt tasu kõige selle eest!

Ole tark ja tee kõik uuel objektil õigesti esimesest päevast alates, soetades 3D seadmed oma masinatele!